Ogłoszenie laureatów ostatniego, czwartego etapu konkursu fotograficznego „Dziećmarowskie 4 pory roku”

Wraz z sierpniem dobiegł końca ostatni etap dziećmarowskiego konkursu fotograficznego. Dla wielu osób była to niesamowita przygoda z fotografią. Jury nabrało doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Uczestnicy za to bardzo rozwinęli swoje hobby fotograficznie lub zaczęli przygodę z fotografią, a także doskonale poznali Dziećmarów i okolice. Właśnie startującym w konkursie należą się gromkie owacje na stojąco – prace wielu z nich były dla jury dowodem na to, jak wiele się nauczyli. Ich ciężka praca i czas poświęcony na stworzenie prac konkursowych tylko potwierdzają, że wytrwałość w połączeniu z dobrą zabawą przynoszą spektakularne efekty.

Obrady jury zaplanowano na dzień symboliczny, czyli 1 września. Skład komisji oceniającej prace prezentował się następująco: Józef Śrutwa (przewodniczący), Weronika Śrutwa (członek), Joanna Pawlik (członek), Justyna Maserak (członek). W wyniku głosowania i narady nagrody i wyróżnienia zdobyły fotografie:

Miejsce 1: Ewa Pietrucha
Z Pradziadem w tle

Miejsce 2: Paweł Larysz
Letnia burza

Miejsce 3: Dariusz Pietrucha
Kto mo kasa, ten mo Claasa

Wyróżnienie 1: Anna Liszka
Ostatnie dni lata – widok ze strony Baborowa

Wyróżnienie 2: Malwina Pierzycka
Wschód słońca za moim domem

Wyróżnienie 3: Wojciech Wiatrowicz
Zachód słońca nad polami przy wjeździe od strony krzyżówki

Nagrody zostaną wręczone podczas tegorocznych Dożynek. Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w pierwszym tego typu konkursie w naszej wsi. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi pracami uczestników oraz do wypatrywania kolejnych konkursów, w których mieszkańcy będą mogli wykazać się kreatywnością.

Sołtys Dziećmarowa
Józef Śrutwa
wraz z Redakcją Dziecmarow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *