Wprowadzenie ks. Marka

We wrześniu podczas Mszy św. w Dziećmarowie odbyła się uroczystość wprowadzenia księdza Marka na urząd proboszcza naszych parafii: Dziećmarów św. Michała i Babice św. Katarzyny z filią Bernacice Trójcy Przenajświętszej. Księdza Marka serdecznie powitali parafianie. Wprowadzenia na urząd dokonał ks. Dziekan Sebastian Krzyżanowski – proboszcz parafii w Ściborzycach.

Czcigodny Księże Proboszczu! Jako parafia, pragniemy serdecznie Ciebie powitać i życzyć błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha Świętego oraz opieki naszych patronów na każdy dzień Twojej posługi. Życzymy wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości i solidarnego wsparcia we wszystkich troskach i poczynaniach dla dobra naszych wspólnot parafialnych. Pojawiające się przeszkody niech będą pokonywane łagodnością Twego serca i naszą pomocą. Powierzamy Ci nasze parafie i świątynie. Czuj się w nich gospodarzem mając na uwadze, że najpiękniejszym darem jest winnica życia, w której możemy pracować na co dzień, służąc Bogu i ludziom. Życzymy wszelkiego dobra na lata pracy w naszych parafiach, dużo zdrowia, pomyślności, byś czuł się dobrze w naszej społeczności – nie jako gość, ale domownik. Szczęść Ci Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *