Budowanie więzi przez wspólne kolędowanie

21 stycznia 2024 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Dziećmarowie nieszpory kolędowe. Ławy naszego kościoła zapełniły się parafianami z Dziećmarowa oraz Babic, którzy z radością udzielili swoich głosów we wspólnym śpiewie. Pomiędzy partiami kolęd pastorałki śpiewane przez Natalię Smotrycką poruszały serca zebranych. Wzniosłości chwili dodał muzyczny akompaniament naszego organisty, Marka Affy, wprawnie scalający śpiew i brzmienie organów w jedną, wyjątkową całość.

Po zakończeniu nabożeństwa wszystkich obecnych zaproszono na poczęstunek. Uczestnicy kolędowania mogli delektować się grzańcem, za który dziękujemy panu Janowi Kandziorze oraz państwu Pietruchom. Z kolei mieszkanki naszej wsi zadbały o to, aby na stole nie zabrakło słodkiego poczęstunku i kawy.

Za organizację nieszporów serdecznie dziękujemy Radzie Parafialnej oraz Radzie Sołeckiej. Mamy nadzieję w przyszłym roku kontynuować tę wspaniałą tradycję.

JM & JPDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *