Nasi Goście z Domu Pomocy Społecznej z Kietrza

Już po raz kolejny mieliśmy okazję gościć w naszej wspólnocie dzieci z Domu Pomocy Społecznej z Kietrza wraz ze swoimi opiekunami. Na spotkanie przybyły dzieci i młodzież z naszej parafii. Oprócz zabaw z piłką wyszliśmy na wioskę by spotkać się z króliczkiem, świnką, barankiem i innymi stworzeniami Bożego dzieła. Po spacerze dzieci mogły zregenerować swoje siły przy wspólnym posiłku. Dzięki ofiarności drogich parafian stoły się uginały pod smakołykami. Po posiłku, ostatnim i bardzo ważnym punktem naszego spotkania była przejażdżka na bryczce zaprzężonej w konie.

Pragnę serdecznie podziękować Panu Jerzemu Kubat za konną przejażdżkę, naszym gospodarzom za radosne spotkanie z codziennością naszego życia: Państwu Ewie i Darkowi Pietrucha. Dziękuję Panu Sołtysowi Józefowi Śrutwa za wsparcie tego spotkania. Dziękuję Pani Dorocie Fitzioń, naszej Radnej za sponsoring kiełbasek z grilla. Dziękuję Wam Drodzy Parafianie za cudne smakołyki, które są zawsze przejawem Waszej życzliwości i troski o drugiego człowieka.  Dziękuję dzieciom i młodzieży naszej parafii za to, że znów mogłem tak bardzo liczyć na Wasze zaangażowanie i troskę o pobyt radosny naszych miłych gości. Jeszcze raz z całego serca dziękuję!!!!

[foogallery id=”308″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *